statystyki działają od 29-11- 2011r

INFORMACJA

 

„Speedway Wanda” Kraków wraz z fundacją „Mam marzenie” ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na piknik charytatywny „Dla Dawida”. Początek imprezy przewidziano na godzinę 12:00, 9 października 2011 roku. Planowany koniec około godziny 19:30 uwieńczony zostanie pokazem sztucznych ogni. To ostatnia okazja w tym roku by móc zobaczyć motocykle żużlowe na krakowskim torze przy ulicy Odmogile 1B.


Fundacja „Mam marzenie” zajmuje ...się realizacją marzeń dzieci nieuleczalnie chorych. Jednym z jej podopiecznych jest Dawid, który walczy z nowotworem. To dla niego jest ta impreza, której głównym celem jest pozyskanie środków finansowych na zakup wymarzonego roweru górskiego Giant XTC. Fundacja „Mam marzenie” gorąco zachęca wszystkich do wsparcia klubu Speedway Wanda Kraków w organizacji tak szczytnego przedsięwzięcia. Sprawmy radość sobie, swoim dzieciom a przede wszystkim Dawidowi. Czynną pomoc w organizacji deklarują organizatorom AK HDK Solidarność przy Philip Morris Polska oraz fanklub Wandziarze’10.

 „Speedway Wanda” spełnia marzenia. Piknik rodzinny.
Szczegółowy plan imprezy:


12.00-15.00 W tych godzinach przewidziane są różnego rodzaju gry i zabawy dla najmłodszych, jak również podstawiony zostanie przez HDK Solidarność przy Philip Morris Polska autobus do zbiórki krwi. Wszystkich serdecznie zapraszamy do oddania krwi.

12.00-13.00 Przejażdżka motorem żużlowym lub quadem po torze żużlowym.

12.00-15.00 Parada motocykli.

12.00 - 15.00 Pokaz Straży Pożarnej.

13.00-15.00 Mecz I ligi kobiet Wanda Kraków - Czarni Sosnowiec.

15.00-17.00 Trening punktowany w formie Turnieju indywidualnego na żużlu.

17.00-18.00 Przejażdżka motorem żużlowym lub quadem po torze żużlowym.

17.00-19.00 Gry i zabawy dla najmłodszych.

19:00-19.30 Pokaz sztucznych ogni


Wśród atrakcji dla najmłodszych znaleźć będzie można:
- Zamek dmuchany - trampolina - tarcza strzelnicza - wata cukrowa - popcorn - grill - i wiele innych niespodzianek.

Organizatorzy przewidzieli nagrody niespodzianki dla uczestników konkursów.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy 9 października 2011 roku od godz. 12:00. Rozsyłajcie wszystkim znajomym informacje o tym wydarzeniu. Cel jest bardzo szczytny!

Koszty wstępu:
Piknik – wstęp wolny
Trening punktowany w formie turnieju indywidualnego na żużlu godz. 15:00 – wstęp w cenie programu, dzieci do lat 7 wstęp wolny.


UWAGA!!!


Z ostatniej chwili:

Po konsultacji z Fundacją "Mam Marzenie" i pozostałymi organizatorami, krew, która zostanie oddana podczas niedzielnej akcji, nie będzie przekazana dla Dawida, ze względu na to iż póki co, Dawid ma ją zapewnioną i nie trzeba robić zapasów. Uzyskane zostało zapewnienie AK HDK "Solidarność" przy Philip Morris Polska że w razie konieczności, zostanie zorganizowana spontaniczna akcja poboru krwi dedykowana Dawidowi. Krew zebrana w niedzielę, przekazana będzie dla Pani Marii Żurek, pracownicy Philip Morris która ciężko zachorowała i przebywa obecnie w szpitalu. I Dawidowi i Marii życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i zapewniamy, że w razie potrzeby, można na nas, krwiodawców liczyć - serdecznie zapraszamy w niedzielę na Wandę.


                                                                                 Zarząd AK HDK KM NSZZ „ Solidarność”

                                                                                               przy  Philip Morris Polska S.A.