statystyki działają od 29-11- 2011r

                                 I N F O R M A C J A

Zarząd AK HDK KM NSZZ „Solidarność” serdecznie dziękuje wszystkim  krwiodawcom którzy, wzięli udział w akcji w dniu 17 grudnia 2012r. i oddali krew dla Marcinka Iwickiego.  Podczas tej akcji zgłosiło się 33 osoby i  oddano  10800 ml. pełnej krwi. Mamy nadzieje że, dzięki naszej  pomocy będzie mógł  szybko  wrócić  do zdrowia.

Pragniemy również podziękować wszystkim którzy, przyłączyli się do naszej akcji społecznej  i ofiarowali pomoc  dla zwierząt przebywających w krakowskim Schronisku dla Zwierząt. Ofiarowaną karmę, koce i inne rzeczy przekazaliśmy w dniu 22 grudnia 2012r. do w/w schroniska.

Informujemy również o zmianach dotyczących wystawiania zaświadczeń o niezdolności do pracy w dniu oddania krwi. Zmianie uległ tylko sposób wpisywania daty.  Od tej pory będą wpisywane dwie daty ( jednakowe), co w niczym nie zmienia sposobu  wykorzystywania  dnia wolnego  z tego tytułu. Wewnętrzne ustalenia z naszą firmą nie uległy zmianie. W dalszym ciągu można ten dzień wolny wykorzystać do 30 dni. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z zarządem klubu.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w naszych akcjach i zachęcamy do dalszej współpracy.

Pozdrawiamy

 

                                                                                           Zarząd AK HDK KM NSZZ „ Solidarność”

                                                                                                     przy Philip Morris polska S.A.